EstateGuru

estateguru logotipas

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su kitais!

NT tarpusavio skolinimo platforma

Įmonė EstateGuru siūlanti viena iš vis labiau populiarėjančių investavimo formų vadinamų P2P (ang.k. peer to peer) kuomet žmonės tarpusavyje skolina pinigus, susilaukia vis daugiau dėmesio ir Lietuvoje.

Startavusi kaip startuolis 2014 metais, Estijoje, įmonė išaugo ir dabar šį tarpusavio skolinimosi sistema siūlo investuoti visose Baltijos šalyse.

Investuoti į nekilnojamo turto projektus tapo itin lengva, nes pradėti galima vos su 50€ investicija. EstateGuru sistemoje jau yra investavę virš 25 tūkstančių investuotojų ir skačius tik augą.

Na, o 2019 metų biržėlį buvo viršyta 120m. € paskolų riba. Tokie rodikliai ne tik žavi, bet kartu suteikia įmonės įvaizdžiui patikimomo tarp jau rinkoje esančių kitų žaidėjų (FinBee, Lenddy, Paskolų klubas, Bondora ir kt.)

EstateGuru veikia pagal Estijos Respublikos teisės aktus, todėl galite būti ramūs dėl teisinių aspektų. Sufinansuotos paskolos turi nekilnojamojo turto užstatą, todėl nesekmingos investicijos atveju dalis pinigų bus gražinta investuotojams.

Ką reiktų žinoti prieš investuojanti per EstateGuru sistemą?

Pradėkime nuo pat pagrindų. Prieš pradedant investuoti įsivertinkite savo finansines galimybės. Investavimas gali šiek tiek priminti lošimo procesą. Nepradėkite jei neturite laisvų pinigų, tokių be kurių jūsų gyvenimo kokybė nepablogės. Jei esate tokioje situacijoje kurioje gyvenate nuo algos iki algos, tuomet geriau investuokite į žinias ir ieškokite variantų kaip uždirbti daugiau.

EstateGuru registracija

Pirmiausia jums reikės užsiregistruoti EstateGuru platformoje. Užtruksite vos kelias minutes ir pateikia savo kontaktine informacija, bei patvirtine savo tapatybę internetu pasinaudojus savo įrenginio kamera jau galėsite pradėti investuoti.

Investavimo pradžia

Turint atliekamų pinigų, pradžioje pradėkite investuoti po mažai, čia EstateGuru platforma jums ir leidžia pradėti su 50€ investicija. Vėliau jei norite gauti apčiuopemą grąžą ateityje, turite investuoti reguliariai, kad investuota suma jums neštu vis didesnę finansinę grąža ir jei galite reinvestuokite ją taip pat.

Investicijos pavyzdys EstateGuru platformoje

EstateGuru paskolos pavyzdys

Kaip matome pavyzdyje metinės palūkonos investavus į šį projektą būtų 10%. Jeigu investuojate didesnę sumą, šiuo atveju 5 000€ jus dar gaunate papildomai 1% prie palūkanų procento.

Tačiau tokio dydžio investicijas daro investuotojai kurie jau turi sukaupę kapitalą ir nėra naujokai investavimo procese. Visuomet turėkite omenyje diversifikacijos aspektą ir geriau tuos 5 000€ investuokite per kelis – projektus taip apsidrausdami.

Reguliarus investavimas

Kuomet įprasite reguliariai kas tam tikrą laiko tarpą investuoti, galėsite tai atlikti net neprisijungia prie EstateGuru platformos, nustačius automatinį investavima su jūsų parinktais kriterijais paskolos gavėjui viskas bus atlikta už jus. Teliks karts nuo karto peržiūrėti statistika ir džiaugtis finansiniais rezultatais.

Privalumai

  • Greitas registracijos procesas
  • Didelis investicinių projektų pasirinkimas lyginant su rinkoje esančiomis kitomis P2P finansinėmis platformomis.
  • Ilga sėkmingų paskolų istorija
  • Minimali investicija nuo 50€
  • Didelės palūkanos 9.75% – 12.25 %
  • Automatinė investavimo funkcija

Trūkumai

  • Nėra antrinės rinkos, kurioje būtų galima perparduoti turimą investiciją.

Apibendrinimas

EstateGuru yra puikus finansinis įrankis tiek patyrusiams tiek norintiems gilintis į investavimo pasaulį. Galimybė investuoti nuo 18 metų ir pradedant su 50€ investicija leis susipažinti su finansinia terminologija ir išbandyti viską praktiškai. Tai puiki galimybė lavinti savo finansinį išprusimą ir siekti daugiau finansų pasaulyje.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.