Revolut

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su kitais!

Apie Revolut įmonę

Revolut bankinė sistema startavo su idėja pakeisti jau esamą nusistovėjusią bankinę sistemą.

Įmonė save pozicionuojanti kaip ta kuri prisiderina prie klientų poreikių ir sukurianti konkurenciją esamiems tradiciniams bankams. Išsiskirianti tuo, kad savo klientams netaiko absurdiškų pinigų pervedimo ar atsiskaitymo keitimo mokesčių. Tokios sąlygos taikomos tiek verslams tiek paprastam vartotojui.

Revolut kortelė (revolut card)

Revolut kortelė

Turint Revolut kortelę galėsite saugiai ir patogiai atsiskaityti už paslaugas vietose, kuriose veikia kortelių skaitytuvai, bei išsiimti grynųjų pinigų visuose bankomatuose. Revolut kortelės savo išvaizda visiškai nesiskiria nuo įprastų bankinių kortelių.

Atostogos pigiau

Vienas iš nemaloniausių dalykų keliaujant yra pinigų konvertavimas į vietinę valiutą. Naudodamiesi Revolut kortele galėsite nesukti sau galvos, tiesiog persisiųskite reikiamą pinigų sumą iš savo pagrindinio banko į Revolut kortelę ir visur kur galėsite atsiskaitykite už paslaugas ar prekes su kortele. Ši bankinė sistema suras geriausią tuo metu valiutos konversijos variantą, bei neims jokių mokesčių už konversijos atlikimą.   

Kaip gauti Revolut kortelę?

Kortelės išdavimas yra nemokamas. Ją galima gauti pasinaudojus reklamine nuorodą ir užsiregistravus. Revolut kortelė nemokamai – gali skambėti keistai, bet visa paslaptis ta, kad  kortelės užsakymui reikės pervesti 10Eur. Į savo Revolut’o sąskaitą, kad būtų patvirtintas aktyvus vartotojas.  To pasekoje savo paskiroje galėsite paspausti kortelės užsakymo mygtuką. Pervestus 10Eur. bus galima išleisti pasinaudojus Revolut kortele arba persiust pinigus atgal iš kur buvo atsiųsti.

Revolut Lietuva

„Revolut Ltd“ yra Anglijoje ir Velse įsteigta bendrovė. Savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2017 metais įkurdama ofisą Vilniuje su ambicija plėsti savo veiklą Latvijoje bei Estijoje.

Revolut verslui

Skirtingos valiutos

Revolut bankinė Sistema palaiko 29 pasaulio valiutas, to pasekoje tarptautinio verslo atstovams tai padeda dirbti greičiau ir paprasčiau.

Turint tokią sistemą, verslai gali dirbti su viso pasaulio šalimis ir nebesijaudinti dėl absurdiškų bankų mokesčių ir pinigų perlaidų greičio.

Atlyginimai – greiti ir paprasti mokėjimai įmonėms ir privatiems asmenims. Siunčiant pinigus iš Revolut sąskaitos į kitą jos sąskaitą pinigai persiunčiami nemokamai ir akimirksniu vos kelių mygtukų paspaudimu.

Su mokėjimo patvirtinimo funkcija, įmonės ar privatūs asmenys gali planuotis savo laiką daug lanksčiau, prieš tai pasiruošiant masinius mokėjimus. Vienu spustelėjimu galima atlikti 1000 mokėjimų.

Verslo kortelės

Išankstinio papildymo įmonių kortelės leis stebėti darbuotojų išlaidas ir turimų finansų balansą. Itin patogus dalykas verslams kurie turi daug komandiruočių svetur. Protingai paskirstomos lėšos ir išlaidos bei išvengiamos pinigų pervedimo ir konvertavimo išlaidos.

Revolut ir kitos programėlės

„Revolut connect“ sistema leidžia integruotis su kitomis aplikacijomis tokiomis kaip: Slack, „XERO“, „Zapier“ ir daugiau. Taip dar daugiau sutaupant vartotojų laiko, kuomet mokėjimai ir kiti finansiniai pranešimai gali būti inicijuojami neišeinant iš kitų vartojamų aplikacijų.

Revolut privatiems asmenims

Naujos sąskaitos atidarymas įvyksta vos per kelias minutes jums patogiu laiku ir vietoje tiesiog internetu. Kadangi nėra fizinių filialų tam, viskas įvyksta daug greičiau, patogiau ir nemokamai.

Integruotas biudžeto valdymas

Su savo finansais kiekvienas mokomės elgtis atsakingai ir Revolut čia suteikia pagalbinį įrankį, tiems kas nori sekti savo išlaidas ir net limituoti kai kurias kaip kad restoranai, kelionės, parduotuvės ar kitas veiklas.

Pinigų taupymo sistema

Asmeninė sąskaita tau suteikia galimybę norint taupyti apie tai nesusimąstant. Suapvalinant kiekvieną tavo pirkinį iki pilno sveikojo skaičiaus – smulkieji pinigai bus atidėdami į tavo asmeninę sąskaitos taupyklę.

Kelionės be finansinių rūpesčių

Keliaujant vien po Europą mes vis dar galime susidurti su skirtingomis valiutomis kurių mes patys neturime ir esame priversti keisti savąjį eurą į vietinę valiutą. Tačiau su šia bankine alternatyva jūsų finansai nebeturės sienų, nes nebelieka jokių keitimo ar konvertsvimo mokesčių net su 150 valiutų. Tarpbankinis valiutos kurso mokestis kuris yra 0.5% atsiras tik tuo atveju jei bus viršyta 6000Eur. Suma per einamąjį mėnesį, o jei keliaujate ne vienas ir išlaidas dalinates tai tikėtina, kad tokios sumos ir nepasieksite.

Pinigų išsigryninimas

Vienas iš geriausiai žinomų privalumų naudojantis šiuo banku, tai kad grynųjų pinigų išsigryninimas iki 200Eur. Per einamąjį mėnesį nėra apmokestinamas, jei suma viršijama atsiranda 2% mokestis kas daugeliu atveju vistiek bus mažesnis už įprasto banko variantą.

Kortelės blokavimas

Pametus kortelę galima ją užblokuoti per mobiliąją programėlę. Tokiu atveju įmonės atstovai atsiųst tau naują kortelę.

Kortelės valdymas

Mobiliojoje programėleję gali valdyti ne tik savo finansus, bet ir pačios kortelės veikimo principą. Galima užblokuoti bekontakčius atsiskaitymus – ypač pravartu keliaujant didelėse žmonių miniose, kuriose gali pasitaikyti elektroninių kišenvagių. Be visa to galima blokuoti ir kitus atsiskaitymus kaip braukima kortele, mokėjimus internete ar pinigų išgryninimą bankomatuose.

Integruota net ir geolokacinė saugumo parinktis pravers jei kortelė bus pavogta ar pamesta ir kortelė bus naudojama kitoje šalyje nei savininkas randasi.

Draudimas

Kaip ir daugelis finansinių institucijų Revolut teikia savo klientams draudimo paslaugas. Tiek sveikatai, tiek asmeniniams daiktams. Draudimo kaina išties palanki vos 1 euras per dieną. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *