SAVY lyderiaujanti P2P paskolų platforma

savy

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su kitais!

SAVY apžvalga

Savy viena iš gana gerai žinomų ir įsitvirtinusių peer-to-peer (tarpusavio skolinimosi) internetinių sistemų Lietuvoje.

Internetinėje platformoje gosavy.lt (nepainiokite su savy.lt ar savi.lt) interneto vartotojai gali laisvai skolinti savo pinigus kitiems vartotojams pasitelkus saugią technologinę platformos sistemą.

Sistemos privalumai – ji suveda skolintojus ir besiskolinančius asmenis ir kartu sumažina rizika abejoms pusėms, bei visą procesą automatizuoja ir supaprastina vartotojams.

Savy veikimo principas

Savy (Gosavy) sistemos veikimas pagrįstas technologine platforma, kurioje lengvai užsiregistravę norintis pasiskolinti ir paskolų tiekėjai gali vienas kitą lengvai surasti.

Paskolos ieškotojas yra patikrinamas pagal nustatytus Lietuvos Banko patvirtintus skolinimosi nuostatus:

  • Peržiūrima ir išanalizuojama asmens kredito istorija;
  • Peržiūrima gaunamų pajamų istorija;
  • Palyginamos pajamos su esamais finansiniais įsipareigojimais.

Jeigu patikra sėkminga ir vartotojas gali gauti paskolą, sistemoje jis atsiranda kaip vienas iš dalyvių laukiantis paskolos iš paskolų davėjų.

Savy nėra piniginių operacijų vykdytoja, pagrindinis platformos tikslas atlikti rizikos vertinimus ir moderuoti skolinimosi procesus, kurie vyksta tiesiogiai tarp vartotojų.

Pinigų pervedimai vyksta pasitelkus saugią platformoje integruota „Paysera“ sistemą.

Siūlomos paskolos nuo 300 € iki 19000 € ir nuo 3 iki 72 mėn. terminui!

Gosavy.lt paskolos gavimas

Norint gauti Savy paskola visų pirmiausia reikia užpildyti tam paraišką jų puslapyje ir atlikti kelių euro centų pavedimą. Toliau seks susitarimas tarp jūsų ir įmonės darbuotojų dėl visų kitų sąlygų, po kurių pasitvirtinimo gausite pinigus į savo asmeninę sąskaitą.

Platformoje teikiamos tiek vartojimo paskolos kurios siekia iki 19 000 eurų, tiek ir NT vystymui ar būsto remontui skirtos paskolos kurių sumos gai būti iki 500 000 eurų. Tačiau būtina teisingai įsivertinti savo galimybes, nes ieškoti investuotojo (skolininko) gali užtrukti laiko.

 savy paskola

Gosavy.lt paskolos grąžinimas

Paskolų gražinimas iš esmės vyksta taip pat, kaip ir su bankais. Mėnesines įmokas gaėsite atikti naudodamiesi savo banku arba Payseros sąskaita.

Jums taip pat suteikiama galimybė pratęsti vartojimo paskolą iki 24 mėnesių. Jeigu su finansais sekasi geriau paskolą galima gražinti ir anksčiau, tai nieko nekainuos.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.